Prava drama odigrala se jutros oko 4 sata na Novom Beogradu, kada je nepoznati muškarac bacio Molotovljev koktel ispred jednog beogradskog hotela.
Prema prvim informacijama, napadač je prišao objektu i bacio staklenu flašu sa zapaljivom tečnošću, koja se nakon udara o beton zapalila.
Brzom reakcijom obezbeđenja sprečena je veća tragedija. Radnici hotela odmah su reagovali i ugasili vatru pre nego što je plamen mogao da se proširi prema ulazu u objekat.
U incidentu, prema dosadašnjim informacijama, niko nije povređen, niti je pričinjena veća materijalna šteta.
Čitav događaj zabeležile su sigurnosne kamere, a policija je obavila uviđaj i radi na identifikaciji muškarca koji je, kako se sumnja, izveo napad.
Motiv za sada nije poznat, a istraga je u toku.
Telegraf.rs / Lajk.rs





