Kviz „Superpotera “ sprema novine u predstojećoj sezoni, a jedna od njih je i uvođenje petog tragača.

720x90

Produkcija nije zvanično objavila o kome se radi.

300x250 vavada 3

 
„Mnoge drevne kulture verovale su da svet čini pet elemenata…Ali, postoji li peti element Superpotere? Neko ko može da parira Tragačima, ali i da ih kompletira? Ko je dovoljno hrabar da zauzme praznu stolicu i postane deo jednog od najjačih timova znanja?“, piše na Instagram profilu kviza gde najavljuju i novu sezonu koja će se emitovati na RTS.

Bankonbet 728x90

Spekuliše se da će u vruću stolicu sesti jedan bivši učesnik kviza koji je početkom ove godine odneo pobedu i osvojio dva miliona dinara.

Allyspin 300x250

Promene u kvizu Potera

Neće samo „Superpotera“ pretpeti promene već i „Potera“. 

Voditeljka kviza „Slagalica“ Marija Veljković privukla je pažnju pratilaca objavom koja je odmah otvorila brojna pitanja. Ovoga puta nije bila u studiju emisije po kojoj je publika dobro poznaje, već na mestu gde se snima nova sezona kviza „Potera“.

Marija je atmosferu sa snimanja podelila na svom Instagram profilu, a kratak video propratila je porukom koja je bila dovoljna da zagolica maštu gledalaca.

Spinbara 300x250

Iako nije otkrila šta se tačno krije iza njene poruke, činjenica da se pojavila upravo u studiju „Potere“ odmah je pokrenula spekulacije o tome da li bi Marija Veljković mogla da dobije novu ulogu u popularnom kvizu.

Njena objava ubrzo je privukla veliki broj komentara gledalaca koji sa nestrpljenjem očekuju nove epizode i pokušavaju da odgonetnu šta znači najavljeni „novi početak“.

300x250

Dosadašnji voditelj oba kviza bio je Jovan Memedović, ali je sada nepoznato da li će on u novoj sezoni biti na voditeljskoj poziciji.