Partizan u četvrtak od 21 čas gostuje Hetafeu u prvom meču plej-ofa Lige konferencije.
 

AlfCasino 728x90

– Očekujem da Partizan bude hrabar, iako smo mladi, da zna da igra fudbal. Da pokažu odgovornost i hrabrost. Ako odgovorimo takvim pristupom na agresivnost Hetafea, onda možemo da se nadamo dobrom rezultatu – rekao je Ilić na današnjoj konferenciji za medije u Madridu. 
 

300x250 vavada 2

Partizan je u nedelju poražen kod kuće od kragujevačkog Radničkog. 

728x90 vavada 5

 – Arhivirali smo tu utakmicu, zato što igramo protiv Hetafea. Sigurno je u mislima naših igrača bila ova utakmica. Nadam se da su mentalno spremni, sigurno da je većini njih, pošto smo mlada ekipa, najveća utakmica u karijeri. To im je dovoljan motiv da izađu i pokažu sve što znaju – dodao je Ilić.
 

300x250

Trener crmo-belih je odlično upoznat sa kvalitetima rivala. 
 

 – Sigurno kao što i svaka ekipa gleda protivnika tako smo i mi analizirali, probaćemo neke taktičke stvari da sprovedemo u delo. Videćete sutra kako će to izgledati. Hetafe je favorit u sutrašnoj utakmici, igraju pred njihovim navijačima, kad završite sedmi u Španiji znači da imate kvalitet. Nama niko ne oduzima nadu da sutra timskom igrom možemo do pozitivnog rezultata – zaključio je Ilić.