Stefan Karić potpisao je ugovor za „Elitu 10“, iako dve godine nije bio deo rijaliti programa, sada je rešio ponovo da zarađuje na ovaj način.
Njegov otac Osman Karić neretko se oglašava povodom aktuelnih dešavanja i Stefanovog života, a jednom prilikom govorio je o Stefanovom nasledstvu. Njihova vila na Zvezdari godinama privlači pažnju javnosti. Ona se prostire na 132 kvadrata i u dvorištu ima bazen. Prema ranijim navodima domaćih medija, vlasnica nekretnine nije Osman, već njegova supruga Kristina, Stefanova maćeha, koja ju je nasledila.
– U sobu vas neću puštati jer je tamo haos. Naravno, u kupatilu se relaksiram, pogotovo u kadi. Ujutru moram jako brzo da se spremim, istuširam se, obučem na brzinu i izađem iz kuće. Garderober ide ukrug, izvučem sve šta mi treba i gotov sam za tili čas – govorio je ranije.
– Neverovatno koliko se priča o tom bazenu, kao da sam kupio helikopter, a ne bazen. Imamo ogromno dvorište i onda smo odlučili da napravimo bazen.
Osman je i otkrio ko će biti naslednik jedne od kuća.
– Na ovo pitanje ću vam dati jasan odgovor. Kuća je naša, to jest, mene i moje žene sa kojom živim sad će evo 26 godina. I nemamo jednu kuću na Zvezdari, već dve. Jedini naslednik će biti Stefan Karić – odgovorio je Osman jednom prilikom u svoje i ime supruge za „Telegraf“.
Stefan se odrekao dela honorara u Eliti
Inače, Željko Mitrović otkrio je da se Karić odrekao dela svog honorara koji će donirati u humanitarne svrhe.
– Stefan Karić, šesti učesnik, njemu je ovo zapravo peta Elita…Tako da, evo, to je, ako ste primetili, FIlip Car, pa Mateja, pa Filip, evo sada i Stefan, sve neki ženskaroši, biće mnogo lepih devojaka unutra. Videćemo da li putevi vode u pravcima gde ja vidim, ali milioni ne znaju koji poznati ljudi će sesti unutra. Jedna spektakularna Elita koja će imati mnogo toga novog, više puta sam ponovio, pet robota, duhovnog savetnika, kreativna radionica i puno kreativnih zadataka, što uključuje i snimanje igranog formata, serije, gde će zapravo oni glumiti sami sebe. Jedna dobra sezona. Želim da se zahvalim Stefanu, jer je on prvi koji se setio, ja nikoga nisam podsećao namerno, on se setio i odrekao se 10 odsto svog honorara u humanitarne svrhe, što je otprilike za pomoć jedne porodice sa više dece – rekao je vlasnik Pink televizije.






