Partner pevačice Mine Kostić, Mane Ćuruvija Kasper, oglasio se na društvenim mrežama nakon što je ona izašla iz psihijatrijske ustanove „Laza Lazarević“.
Mina je pre dva dana napustila ovu ustanovu, a po nju su tada došli braća i verenik Mane Ćuruvija Kasper.
Kako je ranije navedeno, pevačica je hospitalizovana 31. maja, kada je dovedena u pratnji policije zbog agresivnog ponašanja.
Šta je Kasper objavio na Instagramu?
Iako je ranije poručio da se neće oglašavati o čitavoj situaciji, već da će sve prepustiti njoj, Kasper je sada na svom Instagram profilu objavio fotografiju njihovih ruku, uz emotivnu poruku.
Mina Kostić napustila bolnicu
Podsetimo, tokom boravka u bolnici, Kostićeva je imala podršku porodice i verenika, koji ju je redovno obilazio.
Nakon izlaska iz „Laze Lazarević“, pevačica je nastavila oporavak u krugu najbližih.

