Čuveni samoprozvani „kralj obrva“ Adam Adaktar i njegova porodica ponovo su privukli veliku pažnju javnosti nakon emitovanja porodičnog rijaliti programa.
Centralna tema o kojoj se najviše govorilo bio je luksuz u kojem porodica živi, zbog čega su se mnogi zapitali kako su stekli toliku finansijsku moć i imovinu.
Iako su poznati po biznisu ulepšavanja i oblikovanja obrva, javnost je posebno intrigirao podatak da su sebi obezbedili život na visokoj nozi, koji uključuje vozni park luksuznih automobila, vile na Dedinju i brojne druge vredne nekretnine i posede.
Poseduju pet firmi
Kako bi otklonili spekulacije, iz porodice su pojasnili da Adam, njegova supruga, majka, tetka i baka zajedno poseduju pet firmi, a da im najveći prihod donosi kompanija koja se bavi prodajom licenci za rad po njihovim standardima.
„Adaktar Kozmetiks“ je prva firma koja se bavi tehnikama iscrtavanja obrva. Pored toga, porodica ima i dve kompanije koje proizvode kozmetičke preparate za obrve, kao i firmu koja se bavi negom kose, a koja je u vlasništvu njegove majke Alis. Poslednje navedeno preduzeće, kako ističu, ostvaruje i najveće prihode.

