Boban Rajović važi za jednog od naših najuspešnijih pevača koji je u karijeri dugoj dve decenije napravio sjajan uspeh.
Nezavisno od toga Boban je uspeo da izgradi zdravu porodicu i svoju decu izvede na pravi put.
Ivana, Anđela i Andrija naslednici su pevača i njegove supruge Dragane, a iako ne žele da se eksponiraju u javnosti, neke informacije o njima ne mogu da se sakriju.
Tako je u javnost dospela informacija da je ćerka Ivana zaposlena u danskom ministarstvu spoljnih poslova i to na odeljenju za emigracije.
„Ćerke se ljute kad javno pričam o njima“
– Jako sam ponosan na svoju decu. Odlično znate da oni ne žele da se eksponiraju medijski i kada nešto izađe u medijima, to je zato što ja forsiram upravo jer sam ponosan. I kad vide, a posebno ćerke, odmah me pozovu i budu ljute. Ali ja to posle peglam – rekao je Rajović za domaće medije.
Zanimanje njegove ćerke Anđele još uvek nije poznato, a zna se i da je najmlađi naslednik pevačev lični menadžer. On živi u Beogradu i odlično se snalazi u svom poslu.





