Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Uprave kriminalističke policije, Odeljenja za suzbijanje krvnih, seksualnih, saobraćajnih delikata i trgovine ljudima, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, u brzoj i efikasnoj akciji, identifikovali su i uhapsili L.Č. (2004) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo.

Spinbara 728x90

On se sumnjiči da je danas oko 12 časova u Ulici Jurija Gagarina naneo više udaraca čvrstim predmetom u predelu glave osamdesetdevetogodišnjem muškarcu, koji je od zadobijenih povreda preminuo na licu mesta, nakon čega je pobegao.

300x250

Osumnjičenom L.Č. je određeno zadržavanje do 48 časova nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.

SGCasino 728x90

Komšije su za Alo! govorile o ubijenom čoveku, opširnije čitajte u POSEBNOJ VESTI. 

300x250 vavada 2

Ovo je mesto zločina, objavili smo slike dok je potraga još bila u toku.