Glumica Mirka Vasiljević odlučila je da svoj automobil zameni gradskim prevozom i provoza se autobusom po Beogradu.
Na opšte iznenađenje putnika, snimila se dok se vozila gradskim prevozom, a video je odmah objavila na svom Instagram profilu.
Uz široki osmeh i potpuno opušteno izdanje, glumica je kratko poručila:
– Malo odmor od vožnje kola.
Njena objava izazvala je lavinu pozitivnih komentara. Pratioci su bili oduševljeni njenom neposrednošću i činjenicom da joj nimalo ne smeta gužva u GSP-u.
Mnogi su istakli da je pravo osveženje videti poznatu ličnost koja ne pati od „veličine“ i luksuznog načina života.
Iako je odlučila da odmori od volana, Mirka ne odmara od posla. Trenutno je u jeku priprema za novi pozorišni projekat koji publika s nestrpljenjem iščekuje.
Juče je u Beogradu održana velika konferencija za medije povodom premijere predstave „Mačka u čizmama“, u kojoj Mirka tumači glavnu ulogu.
Glumica je na konferenciji blistala i istakla da s velikim uživanjem radi na ovom komadu, a sudeći po njenoj energiji u autobusu i na sceni, jasno je da je Mirka u top formi!







