Učesnici Elite danas su imali zadatak da kažu zbog čega bi neko trebao da glasa za njih u finalnoj noći, te su se na taj način direktno obratili gledaocima.
– Glasajte za mene zato što sam stvarna, glasajte jer sam pobedila sama sebe. Nikoga nisam izdala, kkomentarisala sam objektivno sve. Pokazala sam iskrenu i pravu sebe, i stojim iza svega – rekla je Ena.
– Ako pobedim potrošiću pare na dobar život, hvala na svemu: Hvala ljudima koji su slali sve ono što su slali, hvala što ste nas pratili, gledali, što ste uz nas. Hvala mojoj porodici koja je uvek bila tu. Drago mi je što sam dogurao do samog kraja ove godine. Voleo bih da Anđela ove godine pobedi – rekao je Gastoz.

