Tokom gledanja i komentarisanja snimaka u rijlitiju, Anđela Đuričić i Nenad Marinković Gastoz su započeli raspravu.
U jednom momentu savladao ih je bes, pa su ju je rijaliti učesnik ostavio na Dan zaljubljenih.
– Moja devojka nije zaljubljena u njega, ali ima bolji odnos sa njim nego sa mnom. Što se tiče Karića verovatno ćeš se složiti sa mnom da je lakše eliminisati Karića nego naći nove devojke. Obrni okreni, Ivane, mi se nekad i slažemo – pričao je Gastoz obraćajući se Ivanu Marinkoviću.
– Mene je trenutno blam. Hodajući si blam još jednom, prvo zbog Terze, pa i sad. U stanju je da se miri sa svim mojim neprijateljima, samo da bih ja ispala ne znam šta – govorila je Anđela Đuričić.
– Što se tiče Karića odlično si reagovao i nisi prebacio na šalu. Anđela je bila čudna – govorio je Ivan.

