– Ja sam rekao da neću više vređati Aneli, i to i radim, ali imam šta da kažem, ona ove godine menja prijatelje kao na traci. Večeras se vidi ko je voli, ko je brani, a ko je napada. Njoj nikada niko nije zabranio da dođe u pab, ona ima problem, jer su njeni prijatelji meni psovali decu. Aneli zna da ja nisam radio ništa protvi nje u dubini duše, a zbog njenih budalaština sam se svađao sa mnogima i sa Janjušem, jer sam ja branio nju. Kod njih mnogo toga gubi smisao, a kada dečko kaže devojci nešto loše to je najgore. Sa druge strane Mateja je okej dečko, on se igra i zna kako šta radi, prema svim devojkama je bio fer i korektan, sjajan momak, on je primer dobrih stvari. Prošli put sam ostavio Aneli, sada ću je poslati u izolaciju – rekao je Mića.
LEPI MIĆA VIŠE NE ŽELI DA ĆUTI! Obelodanio sve o Aneli Ahmić, razvezao jezik kao nikad do sada!

