Blokaderi su uporni da dobiju na masovnosti u svojim maltretiranjima, ali im u tome nikako ne ide za rukom.
Dosadili su, što bi se reklo, i Bogu i narodu. Svakodnevne blokade samo bude gnev kod građana koji ne mogu da obavljaju svakodnevne životne aktivnosti zbog njihovih matretiranja.
DA LI VIŠE VERUJETE SVOJIM OČIMA ILI N1 PROPAGANDISTIMA? Tvrde da je na blokadi MNOGO LJUDI a u kadru vidimo DESET BLOKADERA! pic.twitter.com/vUK74Rk567
— Detektor laži (@LaziDetektor) July 9, 2025
I dok uporno pokušavaju da dobiju na odzivu, u tome im pomaže glasilo N1.
Oni „pumpaju“ priču o odzivu, iako je mizeran.
Tako su u svom izveštavanju predstavljali da je na blokadi – mnogo ljudi. Kad ono, kamera je ipak pokazala realnost. Tamo ih je – tek desetak.
Posle ove scene još jednom se postavlja pravo pitanje – kome će narod da veruje, N1 propagandistima ili svojim očima?
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

