Prema tvrdnjama jedne od meštanki bilo je vidljivo da su psi, među kojima je i štenaca, otrovani.
– I ranije se dešavalo da po neki pas bude otrovan, ali nikada u ovolikom broju. Ovo je mnogo strašno. To je mogao samo monstrum da uradi – izjavila je stanovnica Gornje Vrežine.
U Policijskoj upravi u Nišu kazali su za naš portal da im je juče u 11 časova prijavljeno uginuće pasa na području Gornje Vrežine.
– Policija je izašla na teren i zatekla 13 uginulih pasa. Policija je preduzela sve mere iz svoje nadležnosti. Obavešteno je Osnovno javno tužilaštvo i veterinarska inspekcija – kazali su u policiji.
Policija, dodali su, radi na utvrđivanju uzroka uginuća pasa.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

