USMRTIO JE DEVOJKU Prvi put posle strašne tragedije se oglasio bivši UFC šampion | Lajk.rs

300x250

Frensis Enganu, bivši UFC šampion u teškoj kategoriji i jedan od najpoznatijih boraca današnjice, prvi put se oglasio nakon tragične saobraćajne nesreće u kojoj je učestvovao tokom uskršnjeg vikenda u Kamerunu, a u kojoj je život izgubila 17-godišnja devojka.

728x90 vavada 6

Enganu se oglasio emotivnim saopštenjem, u kojem je izrazio duboko saučešće porodici tragično preminule devojke:

SGCasino 300x250

– Od samog početka bio sam uz porodicu, pružajući im podršku, utehu i najdublje saučešće u ovom teškom periodu. Sastao sam se s njima privatno da podelimo bol. Nastaviću da budem uz njih na svakom koraku. Nosim njihovu bol sa sobom, a moje misli i podrška ostaju uz njih dok se suočavaju s ovim gubitkom koji nam je svima slomio srce – poručio je Nganu.

720x90

Devojka je identifikovana kao Manuela Bridžit Ntsama, a prema informacijama iz Kameruna, lokalne vlasti još uvek sprovode istragu povodom nesreće.

300x250

Enganu, koji je rođen i odrastao u Kamerunu, odavno je nacionalni heroj, ali ova tragedija je bacila senku na njegov povratak u domovinu.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

Wazamba 300x250

Pročitajte još...  UŽIVO: Srbija čeka medalju: Vilagoš ima hitac za medalju
Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅