Po nalogu Tužilaštva Unsko-sanskog kantona pripadnici Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Unsko-sanskog kantona juče su na području opštine Velika Kladuša uhapsili dve osobe, od kojih je jedna maloletna.

728x90 vavada 8

Maloletnik se tereti za krivično delo silovanje, a punoletna osoba za ubistvo i pokušaj ubistva. Avaz piše da je punoletna osoba majka maloletnika.

Spinbara 300x250

Pozivajući se na izvore bliske istrazi, pomenuti portal piše da se maloletnik tereti za silovanje trudne sestre koja ima poteškoće u razvoju. Njegova majka se tereti za ubistvo i pokušaj ubistva te iste osobe s poteškoćama u razvoju, odnosno svoje ćerke.

720x90

Naime, kako se navodi, ona se tereti da je s balkona bacila svoju ćerku, a tom prilikom je stradalo njeno nerođeno dete. Žrtva silovanja je bila u poodmakloj fazi trudnoće.

SGCasino 300x250