Kraljica Kamila (77) je provela dan u pozorištu ranije ove nedelje i razgovarala o putovanjima sa svojim unucima dok su još bili malo mlađi.
Posetila je ,,Unicorn Theatre“ u Londonu u sredu popodne (12. februara), gde je razgovarala sa glumcem Rorijem Kinearom i autorkom Malori Blekman.
Najveće dečje pozorište
Kraljica Kamila je pokrovitelj teatra i bila je prisutna kako bi proslavila otvaranje njegovog novog Kreativnog centra.
,,Unicorn“ je trenutno najveće dečje pozorište u Velikoj Britaniji i svake godine dočekuje ogromnih 60.000 porodica i škola.
Kraljica je obišla ovo prelepo pozorište, saznajući više o najnovijim predstavama i načinu na koji ono pomaže zajednici.
Lepe uspomene
Dok je bila tamo, kraljica Kamila je otvoreno govorila o svojim unucima i dragim uspomenama na odlazak u pozorište s njima u njihovim ranijim godinama.
Kraljica Kamila ima 10 unuka, pet vlastitih i pet od muževe dece.
Oporavila se
Ljubitelji kraljevske porodice bili su srećni što su videli kraljicu Kamilu kako češće učestvuje u javnim nastupima nakon zdravstvenih problema krajem prošle godine, prenosi Tyla.
Palata je tada izdala saopštenje, objašnjavajući da se povukla sa javnih angažmana nakon što je primila medicinske savete.
Saopštenje je glasilo: „Njeno Veličanstvo Kraljica trenutno nije dobro zbog infekcije u grudima, za koju su njeni lekari savetovali kratak period odmora.
„S velikim žaljenjem, Njeno Veličanstvo je stoga morala da povuče sa svojih angažmana za ovu sedmicu, ali se iskreno nada da će se oporaviti na vreme kako bi prisustvovala događanjima u subotu u vezi sa sećanjem, kao i obično.
Ovo je usledilo nakon niza zdravstvenih problema u kraljevskoj porodici, kada je kraljica Kamila potom dala izveštaj o svom mužu, kralju Čarlsu, koji je prošle godine otkrio da je ima rak.

