Nenad Marinković Gastoz, odlučio je da stavi tačku na njegovu vezu sa Anđelom Đuričić, a kako navodi, pravi razlog ovakve odluke je njeno ponašanje tokom lajv emisija.
Po njegovom mišljenju, ona želi samo da se dokaže i odnese pobedu, te je ne zanima ljubav i sve radi zbog rijalitija.
Većeras povodom Dana zaljubljenih, parovi gledaju svoje snimke, a nakon toga uzimaju svoje poklone od fanova.
– Dobar je i lep klip, svaka čast. Prelepo, nema šta da kažem, preslatko. Vidi se da su ljudi izdvojili vreme i hvala na svemu što su radili za nas. Ne moraju više da rade, njega je sramota što je bio sa mnom tako da to je to – govorila je Anđela.

