Naime u javnost je dospeo snimak na kom organizatori protesta bez blama priznaju da su na proteste dolazili „drogirani i pijani“.
Na njemu se jasno čuje kako blokaderi govore o pravim razlozima zašto su prošli protesti ispali kako jesu, jer su ljudi dolazili na skupove pijani i nadrogirani!
Najgori haos, kažu, bio je upravo kod zgrade RTS-a, kada su „imali sve bezbednosne probleme zbog pijanih i drogiranih.
Zato su, tvrde, želeli da novi skup koji je prvobitno planiran za 19. maj ispred Vlade Srbije i to da bude organizovan ponedeljkom, tačno u 16 časova, kada ljudi izađu s posla:
– Da izbegnemo pijane i nadrogirane, planirali smo da to bude strogo četiri sata posle posla, u ponedeljak – kaže jedan od prisutnih na snimku.
(Informer)
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

