BURNO U TURSKOJ Alimpijević u žestokom sukobu sa bivšim trenerom Efesa | Lajk.rs

SGCasino 300x250

Košarkaši Bešiktaša pobedili su Turk Telekom rezultatom 96:88 u meču 15. kola turske Superlige.

720x90

Tim koji sa klupe predvodi Dušan Alimpijević u najvećem delu utakmice kontrolisao dešavanja na terenu i došao do potpuno zasluženog trijumfa.

Allyspin 300x250

Bešiktaš je došao do desete pobede i nalazi se na trećem mestu, dok je Turk Telekom zabeležio deveti poraz i sada je na desetoj poziciji.

720x90

Ipak, košarka nije obeležila ovaj duel, već verbalni okršaj Alimpijevića i trenera gostujućeg sastava Erdema Džana, a sve se završilo isključenjem turskog stručnjaka koji je prošle sezone predvodio Efes.

300x250 vavada 7

Po završetku meča Džan je turskim novinaima izneo svoju stranu priče o tom incidentu.

– Dušan Alimpijević mi je psovao majku na srpskom, a na terenu su trojica sudija. Mora da su čuli ono što sam ja čuo. Takođe sam objasnio situaciju glavnom sudiji Jeneru Jilmazu. Kada sudije nisu ništa uradile, ja sam odgovorio. Ispratili su me, a onaj koji je započeo incident ostao je na terenu. Eto koliko su turski treneri vredni u ovoj zemlji – poručio je Džan.

Naravno, imao je i Alimpijević šta da kaže.

300x250

– Ja sam trener Bešiktaša. Niko mi ne može reći šta da radim. Pogotovo kada si u mojoj kući, niko to ne može! Nije bitno da li ćemo pobediti ili izgubiti, ali niko ne može da me nauči šta da radim na terenu – jasan je bio srpski trener.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

300x250

300x250 vavada 4

Pročitajte još...  "Odbio sam 10 miliona godišnje, stan i blanko ček da bih obukao crveno-beli dres"
Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅