On je, nezvanično, rekao da je napadnut na ulici i da ga je „na kraju jedan od napadača ubo nožem“- piše Telegraf.rs.
– Povređeni je rekao da se šetao Kaluđericom kada su ga presreli mladići. Ne zna motiv napada niti njih poznaje. Tvrdi da se nikome nije zamerio. Njegova priča se proverava – kaže naš izvor blizak istrazi.
O slučaju je obavešeteno i tužilaštvo.
Povređeni mladić nalazi se u stabinom stanju.
Istraga je u toku.
(Telegraf.rs / Lajk.rs)
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI





