U sarajevskom naselju Hrasnica sinoć se dogodio stravičan zločin u kojem su ubijene dve osobe, potvrđeno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.
Prema nezvaničnim informacijama, za dvostruko ubistvo osumnjičen je muškarac koji je, kako se sumnja, usmrtio svoju majku i brata.
Pojedini mediji navode da je zločin izvršen lopatom, ali ta informacija za sada nije zvanično potvrđena.
Na mesto događaja odmah su upućene jake policijske snage i ekipe Hitne pomoći, dok su policijski službenici brzom akcijom pronašli i uhapsili osumnjičenog.
Uviđaj je obavljen pod nadzorom dežurnog tužioca Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, koji rukovodi istragom.
Istražitelji prikupljaju dokaze kako bi utvrdili sve okolnosti zločina, motiv napada i tačan tok događaja.
Više zvaničnih informacija o identitetu stradalih, kao i o motivu dvostrukog ubistva, očekuje se po okončanju prvih istražnih radnji.
Avaz





