Arturs Žagars, Brendon Boston, Armando Bako i Žilson Bango nisu više članovi Fenerbahčea, saopštio je danas šampion Turske.
Fenerbahče će kompletno rekonstrusati tim za narednu sezonu jer su prethodnih dana klub napustili i Nando de Kolo, Kem Birč i Devon Hol.
Turski mediji tvrde da će prva pojačanja šampiona Turske za sledeću sezonu biti Šejvon Šilds, Brakston Ki, Markus Bingam i Šejn Larkin.

