Elma Sinanović i Milica Pavlović su se davnih dana sukobile zbog pesme „Tango“.
Numera je na kraju pripala Pavlovićevoj, a Elma se sada osvrnula na sukob i otkrila da li je istina da joj je Milica ukrala pesmu.
– Krađa i otimačina nisu isti pojmovi. Ona meni nije ukrala pesmu, otela ju mi je. Ipak, ne mogu ni da kažem da je to uradila direktno ona – rekla je, pa dodala:

