U mestu Brda kod Srebrenika u sredu je  kako se sumnja Zaim B. (64) ubio svoju suprugu Indiru B. (58) nožem, nakon čega je izvršio samoubistvo obesivši se o drvo ispred porodične kuće.

Bankonbet 728x90

Sahrana Indire B. biće održana u subotu, sa ispraćajem ispred kuće njene sestre Zlate M. u Brdi u 17:00 časova. Sahrana će se održati na groblju Brda.

300x250 vavada 3

 Od nastradale Indire oprostili su se i njene kolege hotela u kom je radila

SGCasino 728x90

-Sa velikom tugom i žalošću obavještavamo da nas je napustila naša draga kolegica.

300x250 vavada 4

U ovim teškim trenucima upućujemo iskreno saučešće njenoj porodici, prijateljima i svima koji su je poznavali. Pamtit ćemo je po njenoj dobroti, predanosti i ljudskosti.

Neka joj dragi Bog podari lijepi Džennet, a porodici snagu i sabur – navodi se u objavi a koja je potpisana  kao, Kolektiv hotela Park

Podsećanja radi, beživotno telo Indire B. pronađeno je u kući sa vidljivim ubodnim i posekotinskim povredama, najverovatnije nanetim nožem, kao i povredama vrata i glave.

300x250 vavada

Prema nezvaničnim informacijama,  njen suprug  ranije nije prijavljivan za nasilje u porodici, a porodica je smatrana mirnom, bez ikakvih ekscesa.

Kako je ranije objavio portal „Avaza“, ova porodica je ranije doživela veliku porodičnu tragediju; njihova ćerka je umrla od raka, a preminuo je i sin.

300x250 vavada 8

Kako je za „Avaz“ rekao rođak ove porodice, imali su samo unuku koja živi u Nemačkoj. Ona je van sebe, a uzeli su joj telefon jer je sve što je napisano boli, kako bi je sprečili da pročita nešto o tragediji  i dodatno se uznemiri.