Članovi porodice Popović i Jovanović danas prolaze kroz teške trenutke. Pokojni direktor Granda, Saša Popović, na ovaj dan napunio bi 72. godine.

720x90

Udovica Suzana Jovanović pojavila se danas na Novom bežanijskom groblju, gde je donela tortu, koju je potom isekla na grobu.

Legiano 300x250

Na svom Instagram profilu danas se oglasila i ćerka pokojnog Saše Popovića, Aleksandra, koja se setila oca na ovaj dan vrlo emotivna.

728x90 vavada 8

Aleksandra je objavila emotivnu fotografiju na svom profilu u zagrljaju svog oca, dok se njen brat vidi u pozadini. 

Spinbara 300x250

Uz fotografiju Popovićeva je stavila emotikon slomljenog srca i torte sa svećicama.

Podsetimo, Saša Popović je tokom života često isticao da mu rođendani nisu bili povod za velika slavlja, naročito nakon pedesete godine, već je taj dan provodio sa porodicom u svom domu.

Rođen je 24. aprila 1954. godine u Novom Sadu.

300x250 vavada 3

Direktor Granda preminuo je 1. marta 2025. godine u Parizu, okružen svojim najmilijima.