Odnos Ene Čolić i Jovana Pejića Peje ne prestaje da intrigira gledaoce rijalitija.
Tokom emisije „Pitanja novinara“, učesnici rijalitija su odlučili da progovore o svemu.
– Šta se dešava sa Pejom i tobom? – pitao je voditelj.
– Ne znam, rekla bih ti da treba da izađemo napolje, ali ni u to nisam više sigurna. Mislila sam da ste navikli na naš turbulentan odnos. Sve postaje gore i gore, što se tiče izgovorenih reči, meni se to ne sviđa. Desiće se da ćemo doći do tačke kada više neće biti smisla da se mirimo. Iskreno ovo je prvi put, kada ne vidim svoju krivicu. Sada znam da sam bila iskrena i da sam se dala u potpunosti. Imali smo razgovor u hotelu, pričali smo o svemu, tu je on shvatio kada sam mu bliže objasnila. Nije to neka situacija, ali ako ja dajem sve od sebe, ako sam se distancirala od svih, ne radim to silom, pa da ću da puknem nekad. Potpuno sam ispravna, jedan kroz jedan – objasnila je Čolićeva i nastavila:
– Ima nagle promene raspoloženja, smeta mu ovde prostor. Nemam jednu pogrešnu reč usmerenu ka njemu. Smetaju mu moji kontakti ovde i to sam svela na minimum. Od 50 ljudi, svađam se sa dvoje. Danas na nominacijama je baš teško prihvatio svađu Gastoza i Ivana, govori da je ovde sve fejk. Govorim mu da sam mu podrška, da sam tu za njega, on kaže da sam ja jača od njega i da on to ne može. Smejao se danas u pušaoni, pa kada se probudio bio je u totalnom daunu. Rekao mi je malo pre iz čista mira da duvam ku*ac. Ne krivim sebe za ovaj odnos sada, volela bih da mogu ovo totalno batalim, da budem dostojanstvenija. Očajno se osećam kada ne spavam sa njim – priča Ena.
“
>

