MOŽE LI SPLIT PONOVO DA ŠOKIRA ZVEZDU? Mršić: Protiv žutih iz Tel Aviva su izgubili… | Lajk.rs

Legiano 300x250

Hrvatski tim gostuje crveno-belima u okviru 18. kola ABA lige.

Legiano 728x90

Split jeste veliki autsajder na ovom meču, ali je u prvom delu sezone šokirao Zvezdu i pobedio pred svojim navijačima.

Legiano 300x250

Sa druge strane, tim Janisa Sferopulosa u lošem rasploženju dočekuje ovaj duel nakon poraza od Makabija u Evroligi. Nakon ove utakmice Zvezdu očekuje derbi sa Partizanom u elitnom takmičenju.

Legiano 728x90

Novi trener Splita Veljko Mršić našalio se i rekao da bi žuta boja na dresovima mogla biti ponovo kobna po crveno-bele.

Legiano 300x250

– Protiv žutih iz Tel Aviva su izgubili, videćemo hoćemo li mi biti sledeći žuti sa kojima će imati problema. Pokušaćemo igrati bolju utakmicu u odnosu na onu sa Budućnosti. Ovo nam je dobra prilika da odmerimo snage sa evroligaškom ekipom – kazao je Mršić.

Legiano 300x250

Košarkaš Splićana David Škara zna šta gosti moraju da urade kako bi bili konkurenti Zvezdi.

– Svesni smo kvaliteta Crvene zvezde, imaju niz igrača najvišeg ranga. Na nama je da damo sve od sebe, predstavimo se u što boljem svetlu i ako nam se ukaže i najmanja prilika moraćemo je znati iskoristiti. Osnovni preduslov je da budemo maksimalno skoncentrisani svih četrdeset minuta – zaključio je on.

Legiano 300x250

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

Legiano 300x250

Pročitajte još...  FMP šokirao Partizan: Očajna partija crno-belih u "Čairu", treneri isključeni, ekipa iz Železnika ide u finale!
Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅