„UKRAJINSKE SNAGE SPALJUJU LEŠEVE DA NE BI PLATILI ODŠTETU“ Progovorio ratni zarobljenik (FOTO)

Wazamba 300x250

Grupa od šest ukrajinskih službenika Državne granične službe predala se Rusiji 6. januara na granici između Belgorodske oblasti i Harkova, rekao je ranije za Sputnik izvor u ruskim bezbednosnim službama.

Legiano 728x90

Među zarobljenicima je i redov Ivan Kuc, rođen 1996. godine, inspektor ukrajinske granične službe.

Bankonbet 300x250

– Ima mnogo ranjenih, još više poginulih. Stacionarni krematorijum u Harkovu ne može da izdrži, pa su doneli mobilne. Spaljuju leševe kako bi izbegli da plate odštetu porodicama poginulih – rekao je Kuc.

Bankonbet 728x90

– Oni takođe spaljuju strane plaćenike da bi sakrili prisustvo svog kontingenta u Ukrajini – dodao je on.

SGCasino 300x250

Rusko Ministarstvo odbrane je dosledno tvrdilo da kijevski režim koristi strane plaćenike kao potrošni resurs, obećavajući da će nastaviti njihovo eliminisanje širom Ukrajine.

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Allyspin 300x250

Pročitajte još...  Zemljotres u Kijevu! Smenjeni ukrajinski ministar odbrane pozvao na predsedničke izbore
Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅