– Ne mogu da podnesu činjenicu da oni koji su tobož urbaniji, pametniji, elita, ništa nisu za ovu zemlju uradili kako treba, osim što su je opljačkali i uništili, ekonomski razorili – kazao je Vučić.
– A nekakav krezubi Vučić, seljačina sa one strane Drine, makar ja bio rođen u Beogradu i odrstao na beogradskom asfaltu a oni ga videli na razglednici i prošli dva puta pored Pravnog fakulteta u Beogradu, nisu baš tramvaj znali kako da koriste. Ali sve je tako, ja sam ta seljačina, oni su ta elita – kazao je Vučić ironično.
– E ta seljačina uspela je da obezbedi najveći ekonomski napredak Srbije u njenoj istoriji, uspeo je da obezbedi samostalnost i slobodarsku viziju Srbije. Ničemu nisu služili nikada, osim zamajavanju naroda, otimanju narodnih i državnih para i ničem drugom – ocenio je Vučić.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI





