OVAKVE REČI SE NE PAMTE Jasikevičijus na sva usta ishvalio Zvezdu | Lajk.rs

Legiano 300x250

Trener košarkaša Fenerbahčea Šarunas Jasikevičiju rekao je danas da je Crvena zvezda jedan od najboljih timova u Evroligi. Zvezda će u sredu od 20 časova ugostiti Fenerbahče u meču 21. kola Evrolige.

Legiano 728x90

Fenerbahče je 4. na tabeli sa skorom 12-7, a Zvezda 5. sa 12-8, pa utakmica ima ogroman značaj za oba kluba.

Legiano 300x250

Zvezda je u prvom delu sezone deklasirala sutrašnjeg rivala u Istanbulu – 76:57.

Legiano 728x90

– Crvena zvezda je trenutno u dobroj formi. Jedan od najboljih timova u Evroligi. Iskusan tim koji zna da igra zajedno. Treba pomenuti njihovu timsku igru, njihove bekove i njihovu sposobnost da postižu mnogopoena. I što je najvažnije, moramo da se nosimo sa pritiskom sa tribina Beogradske arene – rekao je Litvanac za klupski sajt.

Legiano 300x250

Italijanski košarkaš Nikolo Meli očekuje tešku utakmicu u Beogradu.

Legiano 300x250

– Čeka nas teška utakmica u veoma izazovnoj atmosferi. Imamo utakmicu manje i deli nas samo jedna pobeda. Čak i jedna pobeda može da napravi ogromnu razliku u Evroligi ove godine. Zato moramo da pokušamo da pobedimo tamo i napravimo bodovnu razliku. Ove nedelje je duplo kolo. Zato bi trebalo da idemo korak po korak i da se fokusiramo na na prvi sledeći meč. Trudićemo se da damo sve od sebe kao i uvek – istakao je Meli.

Evroliga je odredila da će utakmicu suditi Huan Karlos Garsija (Španija), Rain Perandi (Estonija), Tomas Bisuel (Francuska).

Legiano 300x250

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

 

Legiano 300x250

Pročitajte još...  Asvel smenio trenera, da li je vreme za Parkera?
Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅