Glumac Fransisko San Martin (39) izvršio je samoubistvo u svojoj kući u Los Anđelesu.
San Martin koji je poznat po ulozi u seriji „Dani naših života“ obesio se u svom domu, piše britanski portal The Sun.
Njegovo telo pronašla je policija 16. januara u kući u kojoj je živeo u Los Anđelesu.
– Oduzeo je sebi život tako što se obesio – rekli su iz policije za tamošnje medije.
Fransisko je rođen u Španiji, ali se još kao dečak preselio u Sjedinjene Američke Države.Posle niza manjih uloga, široku popularnost steako je u telenoveli „Dani naših života“ u kojoj se pojavljivao od 2010. do 2011. godine.



