Međedović srušio Amerikanca posle preokreta

Međedović je na startu turnira pobedio Amerikanca Aleksandra Kovačevića – 4:6, 7:5, 6:4, nakon dva sata i 20 minuta igre.

U prvom setu su serveri bili relaitvno sigurni, sve do finiša, kada je Hamad poklekao. Kovačević je iskoristio četvrtu brejk loptu, a onda došao i do seta.

U nastavku je usledio preokret. Međedović je jedini brejk napravio u najdužem gemu (trajao više od deset minuta) i dobio set sa 7:5.

Srbin je u ranoj fazi seta odluke spasao dve brejk lopte, a onda oduzeo servis rivalu baš kada je ovaj servirao za ostanak u meču i došao do trijumfa.

Međedoviću će rival u drugom kolu biti Jirži Lehečka.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

Tenis

Španski teniser Rafael Nadal plasirao se u drugo kolo mastersa u Madridu

Nadal se oglasio
Tenis

Ovo definitivno nije nešto na šta je navikao.

Miomir Kecmanović
Tenis

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u drugo kolo Mastersa u Madridu, pošto je u danas u prvom kolu pobedio Kineza Žižen Žanga rezultatom 2:0 (6:3, 6:2), za sat i 10 minuta.