Uživo prenos: Crvena zvezda – Makabi

Stigao je Duško Ivanović na klupu Zvezde i momentalno uspeo da preporodi srpskog šampiona. Crveno-beli su u seriji od tri pobede, od toga su dve upisane u Evroligi, a večeras će pred svojim navijačima imati šansu da dođu i do četvrtog trijumfa u elitnom takmičenju.

Rival crveno-belima će biti Makabi iz Tel Aviva koji u Beograd stiže nakon velike pobede nad Olimpijakosom na svom parketu. Ipak, Izraelci ove sezone ne briljiraju u gostima budući da na tri meča imaju isto toliko poraza.

(UŽIVO) Crvena zvezda – Makabi (29:22)

Dvorana: Aleksandar Nikolić (Beograd)

Sudije: Olegs Latiševs, Mehdi Difala, Saulius Rakis

Crvena zvezda: Holand , Vildoza, Mitrović, Lazić, Martin, Dobrić, Ivanović, Nedović, Marković, Kuzmić, Petrušev, Bentil

Makabi: Adams, Braun, Boldvin, Martin, Pnini, Dibartolomeo, Hilijard, Koen, Holins, Pojtres, Nebo, Kolson, Sorkin

Druga četvrtina:

11. minut – Fenomenalan potez Luke Mitrovića! (29:22)

Prva četvrtina:

10. minut – Drži se ekipa Makabija, pogodak u kontri, a u poslednjem minutu Petrušev ubacuje daleku trojku (27:18)

8. minut – Sjajna kontra crveno-belih! Lopta za Nedovića koji lagano poentira (22:16)

7. minut – Ponovo Lorenco Braun. Raspoložen je ušao u ovaj meč i ubacio svoju drugu trojku (18:14)

6. minut – Ušao je Holand u igru i odmah poentirao, vezao četiri poena (17:10)

5. minut – Fauliran za tri poena je Bentil, pa je sada uspeo da realizuje sva tri pogotka, a onda i Luka Vildoza poentira za tri (10:7)

4. minut – Rasplamsala se bitka u „Pioniru“, novi poeni za goste u napadu (7:7)

3. minut – Kuzmić je nekako uspeo da ugura loptu u koš, a onda daleka trojka za Lorenca Brauna (4:5)

2. minut – Uzvraća i Makabi istom merom i dolazi do prvih poena (2:2)

1. minut – Bentil ubacuje prve poene za Zvezdu!