POGINUO ČOVEK U VOZU ZBOG OLUJE! Metalna cev uletela kroz prozor i UBILA putnika u Japanu

300x250

Jedan putnik je poginuo, a dvoje je povređeno kada je tokom snažne oluje u prefekturi Nagano, u centralnom Japanu, metalna cev, nošena vetrom olujne jačine, udarila direktno u prozor lokalnog voza i probila okno, saopštila je japanska policija.

720x90

Incident se dogodio na električnom vozu koji je saobraćao sa tri vagona, a cev je pogodila prozor na prvom vagonu. Udarac je bio toliko snažan da je staklo eksplodiralo, pri čemu je stradao jedan putnik, dok su još dve osobe zadobile telesne povrede.

300x250

Lokalna policija intenzivno istražuje kako je došlo do toga da cev bude zahvaćena vetrom i odakle je uopšte doletela. 

720x90

Japanska meteorološka služba istog dana izdala je upozorenje na pojavu tornada u regionu, što dodatno ukazuje na izuzetno nepovoljne vremenske uslove koji su mogli doprineti nesreći.

300x250

Jeziv incident izazvao je šok među putnicima i stanovništvom prefekture, dok se železničke vlasti suočavaju s pitanjima bezbednosti u uslovima ekstremnog vremena koje sve češće pogađa Japan.

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

300x250

Pročitajte još...  ANĐELA I NJEN MUŽ UBIJENI U SVOJOJ PRODAVNICI Uhapšen njihov sin, otkriveni jezivi detalji zločina (FOTO)
Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅