NEMA TOGA ŠTO KLOVN NEĆE PRETVORITI U CIRKUS Antonijević oštro o Bjeli i ekipi: To su uradili i u Novom Sadu

300x250 Hr2

Autor: Tanja Kovačević

Prvi Paragrafdesktop 728x90 Hr

On je za Bjelogrlića rekao da je „moralni kepec na štiklama“, kao i da su „glumci kao infantilna deca“. Dodao je scenarista, komentarišući o blokade, ali i govore glumaca na istima, da nema toga što klovn neće pretvoriti u cirkus. 

300x250 Hr2

Naime, studenti su negodovanjem i zvižducima dočekali komičare Zorana Kesića i Ivana Ivanovića. Prema rečima Predraga Gage Antonijevića, to nimalo ne čudi:

Treci Paragraf 728x90 Rs

– Šta da kažem, da li će neko koje dvojice govoriti, evo… suza mi suzu stiže. Nema te ozbiljne priče koju klovan neće pretvoriti u cirkus. Kada nam klovn dođe, oni će napraviti cirkus, kao što su u Novom Sadu se pretvorili.

300x250 Hr

Antonijević ne prati emisije Ivanovića i Kesića, ali kaže da je čuo njihove političke stavove i izjave koje daju protiv Srbije u regionalnim medijima.


– Težina tih njihovih stavova je ravna nuli. Oni suštinski ne predstavljaju nikoga. Čovek se uobrazi, pomisli, slikam se na televiziji, sad sam mnogo bitan. Sve je to nula. Suština je da se okrenemo tim studentima i da vidimo da li će tu doći do nekog razgovora, dogovora. Jer bojim se zaista da zemlja već ozbiljno trpi ekonomski. Svi hoćete više para, hoćete ovo, pa onda nemojte rušiti ekonomiju, dajte da te pare dođu u zemlju, dajte da se zaradi.

Ceo intervju sa Gagom Antonijevićem pročitajte u POSEBNOJ VESTI. 

300x250 Sr

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

300x250

Pročitajte još...  EVO ŠTA SE DESILO SINOĆ NA PROTESTU U 19:10 SATI Službe bezbednosti napravile analizu i skinule snimke sa kamera (FOTO/FOTO) - Lajk.rs
Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅