Usled radova u Dobrovoljačkoj ulici u Zemunu koji će trajati od danas do 15. septembra 2026. godine, doći će do izemene u trasi linija 45 i 83.
Vozila sa linije 45, će saobraćati – Cara Dušana, Filipa Višnjića, Rada Končara i dalje redovnom trasom; u smeru ka Bloku 44 će saobraćati redovnom trasom.
Vozila sa linije 83, će saobraćati – Cara Dušana, Filipa Višnjića, Ugrinovačka i dalje redovnom trasom; u smeru ka Crvenom krstu će saobraćati redovnom trasom.
Privremeno se ukudaju stajališta „Dušanova“, „Ugrinovačka“, „Stadion Zemun“, „Branka Pešića“, i „Filipa Višnjića“ u smeru ka Zemunu (Novi grad, Bačka.
Privremeno se uspostavlja stajalište „Filip Višnjić 2“ (#3573), za liniju br.45, u ulici Filipa Višnjića, u visini kućnog broja 30, u smeru ka Ugrinovačkoj ulici
Pojačan intenzitet saobraćaja beleži se u centralnim gradskim ulicama i na mostovima, prvenstveno mostu Gazela, Brankovom i Pančevačkom mostu i na moto-putu kroz Beograd, prenosi Tanjug.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI




