(UŽIVO) ŠANSE SE SAMO NIŽU : Ukrajina

TOK MEČA

11. minut – Ređaju se šanse! Sada je Jarenčuk bio u odličnoj prilici, ali ga je sa leđa stigao Ristovski i osujetio napad

10. minut – Jarmolenko je bio u prilici, ali nije uspeo da prosledi loptu u mrežu

8. minut – Dimitrijevski na visini zadatka – odlično brani sjajne napade Ukrajine, gol je bio tako blizu… Malinovski je vrhunski šutirao, ali pravo u golmana S. Makedonije

3. minut – Prva šansa za Severnu Makedoniju. Alioski je odlično asistirao, ali je Elmas zakasnio…

15.00 – Sudija Fernando Rapalini označio je početak meča!

SASTAVI

UKRAJINA: Bushan – Karavajev, Zabarnji, Mativjenko, Mikolenko, Stepanenko, Jaromalenko, Šaparenko, Zinčenko, Malinovski, Jaremčuk

SEVERNA MAKEDONIJA: Dimitrijevski, Ristovski, Velkovski, Musliu ,Nikolov, Ademi, Spirovski, Alioski, Bardi, Pandev, Elmas

Ovaj duel na programu je od 15 časova u Bukureštu.

14.48 – Makedonski navijači ispunili su tribine na stadionu u Bukureštu

Ukrajinci su pružili jak otpor Holandiji u Amsterdamu, ali su na kraju poraženi sa 3:2. Sa druge strane, Makedonci nisu uspeli da dođu do boda protiv Austrije.

U ovom meču obe selekcije imaju priliku za prve bodove.

Makedonci žele da nastave da uživaju u debitantskom nastupu, dok je pred Ukrajinom imperativ pobede.