Pridružite se našoj Facebook grupi Lajk.rs kako bi videli realnu sliku svega što se dešava oko nas! 🙃

Ovaj novi most će proširiti naše vidike, naš grad učiniti lepšim i poboljšati život svih nas!

Foto: Instagram/milosvucevic_gradonacelnik

“Novi Sad je još jednim korakom bliži svom četvrtom mostu na Dunavu i obilaznici, koji će doneti veliku i pozitivnu promenu, čime će se poboljšati život svih nas”, naveo je gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević.

– Kao gradonačelniku i Novosađaninu, srce mi je puno nakon prisustvovanja potpisivanju Memoranduma o izradi planske i tehničke dokumentacije za projekat izgradnje obilaznice oko Novog Sada, a čija realizacija će početi najkasnije do marta 2022. Ovaj važan dokument su danas potpisali ministar građevine, saobraćaja i infrastrukture Tomislav Momirović, vd direktora “Koridori Srbije” Aleksandar Antić i direktor kompanije CRBC Džang Sjaoujen, a svečani trenutak uveličali su i predstavnici Ambasade NR Kine. I kao što je rekao veliki Ivo Andrić da gradnjom mostova, odnosno uspostavom veza “čovjek se ostvaruje jer sve čim se ovaj naš život kazuje – misli, napori, pogledi, osmesi, reči, uzdasi – sve to teži ka drugoj obali, kojoj se upravlja kao cilju, i na kojoj tek dobiva svoj pravi smisao”, tako će i ovaj novi most proširiti naše vidike i naš grad učiniti lepšim!

Pročitajte još...  Molili ga da ne budu potrčci, on im vratio MILO ZA DRAGO!

Grad Novi Sad

Pridružite se našoj Facebook grupi Lajk.rs kako bi videli realnu sliku svega što se dešava oko nas! 🙃

Kurir

Obaveštenja ✅
Obavesti me:
guest
0 Komentari
Inline povratne informacije
Pogledajte sve komentare
0
Volela bih vaše mišljenje, ostavite komentar..x
()
x