Tuča fudbalera, Lalatović uleteo na teren, šest golova i Čukarički u 98. minutu do boda!

Fudbaleri Čukaričkog i Vojvodine odigrali su večeras u Beogradu nerešeno 3:3, u utakmici 21. kola Super lige Srbije.

Beogradski tim poveo je u petom minutu golom Veljka Birmančevića, a prednost je udvostručio Nikola Ćirković golom u 12. minutu.

Vojvodina je smanjila zaostatak u 64. minutu pogotkom Miljana Vukadinovića iz penala, a minut kasnije izjednačio je Arandjel Stojković.

Preokret i vodjstvo novosadskoj ekipi doneo je Veljko Simić golom u 80. minutu, a bod Čukaričkom obezbedio je Stefan Čolović golom u osmom minutu nadoknade vremena.

Vojvodina je poslednje dve utakmice bez pobede i treća je na tabeli sa 43 boda. Čukarički na četvrtom mestu ima četiri boda manje.

Ranije danas Partizan je pobedio Novi Pazar sa 4:1, a Spartak je pobedio Bačku sa 1:0. Tri utakmice završene su nerešeno: Napredak-Javor 1:1, Proleter-Zlatibor 2:2 i TSC-Rad 0:0.