VELIKE VESTI Alkaraz konačno saopštio ono što se dugo čekalo | Lajk.rs

300x250 vavada 2

Kada bi bio neki kviz koji veliki turnir na šljaci jedini nije u kolekciji Karlosa Alkaraza, pitanje je koliko procenat bi dao tačan odgovor da je to – Rim?

728x90 vavada 8

Ipak, imaće Španac šansu ove godine da ispravi i taj propust pošto je potvrdio velike vesti da će se takmičiti na turniru u italijanskoj prestonici.

300x250 vavada

Alkaraz je zadobio povredu tokom mastersa u Madridu i prva prognoza je govorila da će se teško oporaviti za turnir u Rimu, ali je uspeo treći teniser sveta da se oporavi na vreme.

728x90 vavada 7

–  Sve vreme je moj cilj bio da igram u Rimu – rekao je Alkaraz.

300x250 vavada 5

Nedavno je Karlitos uslikan i usnimljen kako trenera pred turnir na šljaci, pa je samo potvrđeno ono o čemu se šuškalo.

Zanimljivo, Alkaraz je  do sada samo jednom igrao na „Foro Italiku“, 2023. godine kada je u trećem kolu izgubio od Mađara Fabijana Marožana.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

300x250 vavada 5

 

300x250 vavada 2

Pročitajte još...  KAD TE SREĆA POGLEDA: Hamad Međedović u glavnom žrebu Roterdama
Molimo sve portale, ako kopirate članak sa našeg portala, navedite nas kao izvor informacije. ✅