Real deklasirao Đironu | Sport

Real je tako spustio na zemlju Đironu koja je najprijantije iznenađenje prvenstva. Sada „kraljevski“ klub ima pet bodova prednosti u odnosu na današnjeg rivala.

Domaćin je poveo već u šestom minutu preko Vinisijus Juniora. Prednost je duplirao Džud Belingem u 35.

Nemoćno je Đirona delovala tokom čitave utakmice, pa je sličan scenario viđen i u drugom poluvremenu.

Belingem svoj drugi gol postiže u 54. minutu, dok je konačan rezultat postavio Rodrigo u 61.

U narednom kolu Real gostuje Raju Valjekanu, a Đirona Atletik Bilbau.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

Fudbal

Veoma važan trijumf lidera.

Zoran Timić Tima
Fudbal

Veliku pompu izazvao je serijal „Ultras – Timina priča“, u kom nekadašnji vođa navijača Crvene zvezde – Zoran Timić Tima govori o navijačkim danima.

Real
Fudbal

Fudbaleri Real Madrida deklasirali su na svom terenu Đironu – 4:0, u 24. kolu LaLige

Inter
Fudbal

Fudbaleri Intera pobedili su na gostujućem terenu Romu sa 4:2, u 24. kolu Serije A

Liverpul
Fudbal

Fudbaleri Liverpula pobedili su na svom terenu Barnli sa 3:1 u 24. kolu Premijer lige