Dao gol u kupu za Al Hilal, Sergej upisao asistenciju

Srpski napadač, Aleksandar Mitrović postigao je danas još dva gola za svoj Al Hilal u Saudijskoj Arabiji i to u King kupu tokom prvog i na početku drugog poluvremena.

U četvrtfinalu ovog takmičenja, Mitrogol je uspeo da zatrese mrežu u drugom minutu nadoknade posle kornera.

MITROVIĆ NE STAJE, RONALDO STREPI Novi gol srpskog napadača (VIDEO)

Fudbal

Srpski fudbaleri Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić postigli su po gol u pobedi Al Hilala na gostovanju Al Hazemu rezultatom 9:0.

Aleksandar Mitrović
Fudbal

Mitrović je na ovoj utakmici postigao dva gola, od kojih je jedan poništen

Fudbal

Aleksandar Mitrović je za 90 minuta meča protiv Mumbaj sitija uspeo da postigne gol i da dobije žuti karton

Fudbal

Lopta je posle udarca iz ugla pala u peterac, golman je odbranio prvi udarac Mitrovićevog saigrača, ali je Aleksandar bio na pravom mestu i prosledio loptu u mrežu.

Nakon toga, akcija Srba. Sergej Milinković-Savić je bio asistent u 52. minutu, a Aleksandar Mitrović je zatresao mrežu za novu radost domaćih navijača.

Al Hilal je u prethodnim rundama uspeo da izbaci Al Hazem i Al Džabalajn iz takmičenja.