Radonjić: Velika pobeda – Alo.rs

Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić bio je prezadovoljan posle pobede nad Uniksom u 26. kolu Evrolige (84:77).

Zvezda je do trijumfa stigla zahvaljujući seriji 15:3 u poslednjoj četvrtini.

– Prvo čestitam mojim igračima na pobedi. Ovo je sjajna pobeda za nas, velika s obzirom na sve probleme koje imamo. Početak meča je bio dobar, defanzivno sjajan. U drugoj četvrtini smo imali velike probleme sa njima, sjajno su šutirali trojke. Takođe su dobro igrali u trećoj četvrtini, ali u poslednjih deset minuta naša odbrana je bila sjajna, a u napadu smo igrali jako pametno – rekao je Radonjić.

POBEDA ZVEZDE OBRADOVALA NAVIJAČE PARTIZANA Evo šta za crno-bele znači poraz Uniksa

On se osvrnuo i na probleme sa kojima su se crveno-beli suočavali.

– Imali smo mnogo problema u poslednje vreme zbog korone i to je bio specifičan period bez treninga,sa jako teškim rasporedom. Posle ove utakmice naravno razmišljamo o sledećem meču i nacionalnom Kupu koji se igra sledeće nedelje – naveo je Radonjić.

Zvezda naredni meč u Evroligi igra 25. februara protiv Panatinaikosa u Atini.