Engleze ne zanima Zvezda – Alo.rs

Fudbaleri Crvene zvezde  igraju sutra utakmicu 1. kola grupe G Lige šampiona protiv ekipe Mančester sitija.

Utakmica je na programu od 21 čas.

Pep Gvardiola nije bio upitan o utakmici protiv srpskog šampiona, sve dok pitanje nije postavio srpski novinar.

U prvih 15-ak minuta konferencije, engleske medije nije interesovalo ništa o Crvenoj zvezdi, već su ga oni ispitivali najrazličitije teme.

PROVERENE SNAGE I POJAČANJA Evo koje igrače je Barak Bahar poveo na megdan Mančester sitiju

Bio je upitan o prošlogodišnjem nastupu u Ligi šampiona, o ambicijama u novoj sezoni,…

Engleski mediji nisu govorili o srpskom šampionu, tako da je pitanje o povređenim igračima više bilo usmereno na utakmicu koju Mančester siti igra protiv Notingema u Premijer ligi.

Pročitajte još...  Zvezdin fudbaler na visokom drugom mestu

Izraelski novinar je upitao Gvardiolu šta zna o Baraku Baharu.

– Gledao sam ga prošle sezone u Makabiju iz Haife kada su imali tešku grupu protiv Pari Sen Žermena, Juventusa i Benfike. Gledao sam malo šta je radio protiv Mbapea i Mesija, bio sam impresioniran njegovom hrabrošću, napao je i igrao agresivno. Verujem da će i sutra biti vrlo slinčno – nahvalio je stil igre Baraka Bahara koji se na neki način i ugleda na najboljeg svih vremena.

Tek je na kraju srpski novinar “podsetio” Pepa Gvardiolu da igra protiv Crvene zvezde, a engleski trener se prisetio Maradoninog gola na “Marakani” uz pohvalu na račun srpskog trenera.

– U bivšoj Jugoslaviji uvek imaju odličnu atmosferu i neverovatne takmičare, kao i u vateprolu, pogledajte Đokovića. Ne znam zašto, možda zbog škole, zbog vaspitanja, ali imaju to – naglasio je on.

Pročitajte još...  Zvezda treća u Evropi po ovom parametru

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.

Obaveštenja
Obavesti me:
guest
0 Komentari
Inline povratne informacije
Pogledajte sve komentare
Molimo online portale, ako kopirate orginalni članak sa našeg portala, NAVEDITE (Backlink) NAS KAO IZVOR. Hvala!