U klubu U Novom Sadu otkriven lanac prostitucije

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su M. Đ. (49), E. R. (72), G. V. (53) iz Novog Sada, P. K. (37) iz Trstenika i državlјanina Crne Gore Z. D. (54), zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo trgovina lјudima.

Oni se sumnjiče da su, zloupotreblјavajući njihove teške prilike, vrbovali  pet devojaka da se, za njihov račun, bave prostitucijom u jednom novosadskom klubu.

Pretresima na više lokacija, u Novom Sadu, Trsteniku i Sivcu, policija je pronašla informatičku opremu, mobilne telefone, novac i dokumentaciju koji ukazuju na vršenje pomenutog krivičnog dela.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati i biće privedeni, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu.

Pročitajte još...  Zelenaši iznudili 30.000 evra, pa im i to bilo malo

Obaveštenja
Obavesti me:
guest
0 Komentari
Inline povratne informacije
Pogledajte sve komentare
Molimo online portale, ako kopirate orginalni članak sa našeg portala, NAVEDITE (Backlink) NAS KAO IZVOR. Hvala!