NATHO PENAL! Partizan – Metalac 2:1 (UŽIVO)

Partizan – Metalac 2:1

STRELAC: Rikardo u 7. i Natho u 52. minutu za Partizan, a Stuparević u 29. minutu za Metalac.

PARTIZAN: Popović, Miljković, Miletić, Saničanin, Obradović, Zdjelar, Jojić, Terzić, Pantić, Menig, Rikardo.

METALAC: Mislarević, Vlalukin, Bačkulja, Mlađović, Antonijević, Stojić, Odada, Krajišnik, Fićović, Cvetković, Stuparević.

SUDIJA: Lazar Lukić.

Posle neočekivanog kiksa Crvene zvezde u Surdulici, Partizan u zaostalom meču dočekuje Metalac, i ako pobedi napraviće ogroman pritisak na četvorostrukog uzastopnog šampiona. Trener Aleksandar Stanojević, kome je danas 48. rođendan, “promešao” je karte, zbog povrede izostaje kapiten Lazar Marković, a među starterima nisu ni Igor Vujačić, Bibras Natho i Aleksandar Šćekić.

Tok meča pratite uživo na portalu Alo.rs

52. minut – GOOOOOOL! Natho iz penala, koji je dosuđen iz VAR sobe

46. minut – trostruka izmena u Partizanu, Urošević, Živković i Natho menjaju Obradovića, Miljkovića i Zdjelara

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45. minut – loš pokušaj Pantića sa ivice šesnaesterca

41. minut – Miljković šutira glavom na centaršut Jojića, ali pogađa samo spoljni deo mreže.

38. minut – udarac Rikarda glavom sa desetak metara posle centaršuta Meniga sa levog boka, ali lopta ide pored stative

33. minut – tek sad Partizan izvodi prvi korner

29. minut – GOOOOOOOL! Pogodak Filipa Stuparevića. Velika greška Saničanina dovela je do pogotka mladog reprezentativca Srbije.

27. minut – šansa za Metalac, dobru dubinsku loptu u kazneni prostor poslao je Fićović ka Stupareviću, ali je bila za nijansu jača pa je Popović intervenisao.

22. minut – Menig je pokušao, ali je lopta otišla pored gola

16. minut – Miljković je na ivici kartona, napravio je već dva oštra faula

8. minut – PREČKA! Stuparević umalo da izjednači, udarcem glavom je pogodio okvir gola

7. minut – GOOOOOOL! vodi Partizan, pogodak Rikarda Gomeša, njegov 16. u sezoni. Asistent je Miloš Jojić.