31.6 C
Belgrade
Monday, June 21, 2021
No menu items!
Naslovna Vesti UŽIVO, VIDEO: Zvezda - Borac (79:57), šuterska rapsodija crveno-belih! Gosti sa slobodnih...

UŽIVO, VIDEO: Zvezda – Borac (79:57), šuterska rapsodija crveno-belih! Gosti sa slobodnih bacanja do poena

Tok meča:

Četvrta četvrtina:

35. minut – 79:57 – Novi poeni Uskokovića koji je pružio sjajnu partiju na ovom meču.

33. minut – 75:55 – Poeni Simonovića posle dugo vremena.

31. minut – 70:55 – Uskoković sa penala otvara poslednji kvartal.

Treća četvrtina:

30. minut – 69:53 – Trojka Dobrića za kraj trećeg kvartala.

29. minut – 66:53 – Borac se drži u meču pogocima sa penala.

28. minut – 61:51 – Ponovo Kočović pogađa za goste i ponovo sa penala. Sa 14 poena Kočović je najefikasniji u svojoj ekipi. Većinu poena pogodio je sa penala i to u ovom kvartalu.

26. minut – 59:45 – Nikola Kočović sa tri pogođena penala smanjuje zaostatak.

24. minut – 55:39 – Gosti konačno prekidaju seriju Zvezde.

23. minut – 53:36 – Trojka Simonovića, tajm-aut gosti.

21. minut – 50:36 – Zvezda nastavlja sa serijom šuteva.

Druga četvrtina:

20. miunt – 48:36 – Završeno je prvo poluvreme.

19. minut – 46:32 – Zvezda pravi najveću prednost pred poluvreme poenima Duopa Rita.

18. minut – 40:32 – Trojka Nemanja Todorovića koji je najefikasniji sa 9 pogođenih poena.

17. minut – 37:29 – Šesti poen Rita, pogodio je oba penala.

16. minut – 33:29 – Dva plus jedan za Aleksu Novakovića koji vraća Borac u meč.

14. minut – 31:24 – Sjajna rola Alekse Radanova.

12. minut – 29:21 – Aleksa Radanov ubacuje prve poene u drugom kvartalu.

Prva četvrtina:

10. minut – 27:18 – Ponovo je pogodio Uskoković za kraj prvog kvartala.

9. minut – 25:18 – Dve trojke za domaće, pogodili su Dobrić i Uskoković, raste prednost crveno-belih.

7. minut – 19:16 – Nerandžić pogađa nakon koša Dobrića na drugoj strani.

7. minut – 17:14 – Mini serija gostiju od 4:0.

5. minut – 17:12 – Gosti se dobro bore.

2. minut – 6:5 – Egal na startu meča.

1. minut – Utakmica je počela.

Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić izjavio je da će igra u odbrani biti jedan od ključnih faktora u polufinalu Superlige protiv čačanskog Borca.

Crveno-beli sutra od 17.30 sati u hali “Aleksandar Nikolić” dočekuju čačanski tim u prvom meču polufinala domaćeg prvenstva.

“Čestitke Borcu na dobrim igrama ove sezone, u Superligi i regionalnom takmičenju. Očekuju nas utakmice protiv dobrog tima u kojima ćemo morati na prvom mestu dobrom odbranom i angažmanom na terenu da dođemo do rezultata. Već smo se susreli ove sezone, ali sada ćemo odigrati dve utakmice u razmaku od 48 sati što je malo drugačija situacija”, rekao je Radonjić za klupski sajt.

Drugi meč polufinala između Crvene zvezde i Borca na programu je u nedelju u dvorani Borca kraj Morave u Čačku.

Kurir sport

Kurir

Lajk.rs je profesionalan, odgovoran portal sa stavom. Tu smo da vas informišemo o svemu, ali i da vas zabavimo. Čitamo se.. 😊💖

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име

Najpopularniji članci 🔥

Najpopularniji komentari

UŽIVO, VIDEO: Zvezda - Borac (79:57), šuterska rapsodija crveno-belih! Gosti sa slobodnih bacanja do poena

error: Ovaj sadržaj je zaštićen autorskim pravima !!