No menu items!
Naslovna Vesti UŽIVO, VIDEO! ZAKUVAVA SE U MORAČI: Budućnost

UŽIVO, VIDEO! ZAKUVAVA SE U MORAČI: Budućnost

Druga četvrtina

17. minut 38:36 – Volden je pogodio oba, a na drugoj strani Nikolić jedno bacanje

18. minut 36:35 – Troka Danila Nikoliča

17. minut 34:32 – Poentirali su centri Kuzmić i Rid

15. minut 32:30 – Lojd je prekinuo Zvezdin poat, a na drugoj strani Luka Mitrović pravi mnogo problema odbrani Zvezde, skokovima i poenima

14. minut 28:25 – Posle zakucavanja Rida Radonjić je uzeo minut odmora

13. minut 28:23 – Dobar potez Luke Mitrovića, posle dobre saradnje sa Kobsom

12. minut 26:21 – Lojd je pogodio treću trojku, a na drugoj strani Kobs dvojku

Druga četvrtina

10. minut 23:19 – U psoslednjem minutu poentirao je samo Luka Mitrović sa dva bacanja

9. minut 23:17 – Noko zakucava, posle odlične asistencije Dobrića

8. minut 21:15 – Sudije su prvi put upozorile publiku da navija fer i sportski

7. minut 19:13 – Kobs je počeo odlično ovaj meč

5. minut 15:6 – Nova trojka treća aza Zvezdu sada je pogodio Dobrić

4. minut 12:6 – Lojd je u odličnom ritmu na startu meča

4. minut 9:6 – Prvo zakucavanje Edžama

4. minut 9:4 – Zvezda je u seriji 9:0

2. minut 3:4 – Trojka Lojda

1, minut 0:4 – Rid je postigao prve poene na utakmici, a zatim je precizan bio i Kobs

Prva četvrtina

Budućnost je pobedom u trećoj utakmici produžila finalnu seriju i dodatno je zakomplikovala.

Zvezda nije iskoristila prvu meč loptu, ali će imati novu priliku za podizanje pehara ABA lige.

“Prevelikog vremena za pripremu naredne utakmice nema i pokušaćemo da ga iskoristimo da osvežimo i pripremimo ekipu. Treba koncentrisano da uđemo u meč sa ciljem da smanjimo broj grešaka i sa željom da imamo veći kontinuitet dobrih minuta u odnosu na treći meč”, rekao je Radonjić za klupski sajt.

Trener Budućnosti Dejan Milojević istakao je da će četvrta utakmica takođe biti zahtevna, kao i prethodne tri.

“Nemamo mnogo vremena za oporavak, odmor, ni za preveliku analizu. Pokušavamo da u hodu uradimo sve što možemo da budemo što bolji i da vratimo seriju za Beograd”, rekao je Milojević za sajt ABA lige.

Četvrti meč finalne serije regionalnog prvenstva ABA lige igra se u dvorani “Morača” u Podgorici od 20.30 časova, a sudijska trojka će biti u sastavu Saša Pukl (Slovenija), Sašo Petek (Slovenija) i Uroš Nikolić (Srbija).