31.3 C
Belgrade
Saturday, July 31, 2021
No menu items!
NaslovnaVestiJOKIĆ EKSPLODIRAO OD BESA, HTEO DA SE OBRAČUNA SA SUDIJAMA! Denver prokockao...

JOKIĆ EKSPLODIRAO OD BESA, HTEO DA SE OBRAČUNA SA SUDIJAMA! Denver prokockao 21 poen prednosti, Srbinu u finišu PAO MRAK NA OČI!

Denver našeg Nikole Jokića doživeo je bolan poraz na svom terenu od Bruklina 125:119, pošto je ispustio čak 21 poen prednosti!

Bio je to treći poraz tima umornog tima iz Kolorada na poslednje četiri utakmice.

Srpski centar je ponovo bio najbolji u redovima Nagetsa, utakmicu je završio sa 29 postignutih poena, sedam skokova i šest asistencija. Nikola je blistao na terenu sve do samog finiša utakmice, kada je vezao nekoliko promašaja i dobio tehničku jer je na buran način iskazao nezadovoljstvo prema arbitrima koji nisu svirali očigledne faulove.

Denver je sjajno otvorio meč, u finišu prvog poluvremena imali su +21 (71:50), međutim, gosti predvođeni Irvingom i Durentom u drugom poluvremenu su lagano topili prednost Nagetsa, pa su ljubitelji košarke imali priliku da prate uzbudljivu završnicu.

U poslednjem minutu Jokić je imao tri promašaja, ali u dva napada sudije nad njim nisu svirale očigledne faulove.

Jokić je zbog toga eksplodirao na 10 sekundi pre kraja, pri rezultatu 122:119. Sudije nisu svirale faul, Nikola je izgubio živce i zaradio tehničku grešku. Tada je bilo jasno da će Denver izgubiti ovaj meč.

Treba istaći da su Nagetsi na ovom meču igrali i bez Arona Gordona.

Jokić je imao podršku od Majkl Porter Juniora, koji je ubacio 28 poena, a odličan je bio i Fakundo Kampaco koji je meč završio sa 19 postignutih poena.

Kod Netsa je najbolji bio već pomenuti Durent sa 33 poena i 11 skokova, dok je Kajri Irving dodao 31.

Nagetsi su posle drugog vezanog poraza sada na skoru 44-24 i zauzimaju četvrto mesto na Zapadu, dok je Bruklin sa identičnim odnosnom pobeda i poraza drugi u Istočnoj konferenciji.